„DANCEHALL”, „SALSA SOLO”, KURS TAŃCA DLA DOROSŁYCH : Centrum Kultury w Błoniu

4 lutego 2015

„DANCEHALL”, „SALSA SOLO”, KURS TAŃCA DLA DOROSŁYCH

Serdecznie zapraszamy z okazji dnia zakochanych wszystkie Panie na bezpłatne zajęcia „DANCEHALL”, tańca wywodzącego się z Jamajki. który porywa i wręcz zmusza do ruchu. W tym seksownym tańcu wykonuje się dynamiczne ruchy.Tańczyć będziemy głównie do słonecznej i energetycznej, jamajskiej muzyki .W dancehallu główną rolę odgrywają booty shake, tak zwane „szejki”, czyli przeróżne ruchy pupą. Im bardziej urozmaicone, tym lepiej.:)
09.02.15 ( poniedziałek godz.20.30 ) sala taneczna ( pierwsze piętro) CK zajęcia bezpłatne.

Cyklicznie, każdy poniedziałek ( 4 razy w miesiącu) / koszt 70 zł.

Zapraszamy również na zajęcia ” SALSA SOLO”, skierowane do Pań, które chcą bardziej cieszyć się tańcem bez partnera. Będziemy uczyć się jak fajnie można samemu poszaleć do latynoskiej muzyki. Zaczynamy od podstaw, z upływem czasu będziemy poznawać coraz ciekawsze kroczki i figurki oraz uczyć się stylingu.
Warto jednak pamiętać, że zajęcia solowe to przede wszystkim moc wspaniałej zabawy w przyjaznym gronie :)

ZAPISY W SEKRETARIACIE CENTRUM KULTURY, zajęcia ruszają od 20.02.15 ( piątek ), godz.19.30 – 20.30, po zebraniu się grupy powyżej

15 osób. Koszt 70 zł.(4 razy w tyg.)

Trwają również zapisy na KURS TAŃCA DLA DOROSŁYCH. KURS ROZPOCZYNAMY 20.02.15 ( piątek), godz. 20.30 -22.00./

koszt 200zł. od pary. ( 6 spotkań).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!