Fabryka Czekolady – warsztaty dla dzieci : Centrum Kultury w Błoniu

14 lipca 2022

Fabryka Czekolady – warsztaty dla dzieci

warsztaty-czekoladowe-bajkowe-laboratorium

godz. 10.00 – grupa młodsza (dzieci w wieku 5-7 lat)

godz. 11.30 – grupa starsza (dzieci w wieku 8-9 lat)

godz. 13.00 – grupa starsza (dzieci w wieku 9-12 lat)

Informacje szczegółowe na temat warsztatów czekoladowych:

Dzieci wykonają owocowe szaszłyki i jako zamiennik płynnej czekolady (do polania szaszłyka) będzie: karobowa „czekolada” (z dwóch składników – oleju kokosowego i karobu, który jest zamiennikiem kakao) – szaszłyki w czekoladzie będą do zjedzenia w trakcie warsztatów.

Czekolada w kształcie serca będzie wykonana z tradycyjnej czekolady mlecznej – dzieci ozdobnie zapakują czekolady i zabiorą do domu.

Do ozdobienia czekoladowych serc proponujemy: rodzynki, pianki, drażetki, kolorowe mini wafelki, orzeszki, ryż preparowany, wiórki kokosowe, liofilizowane owoce.

Jeśli dzieci są na coś uczulone konieczne jest wcześniejsze poinformowanie o tym.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie wpłaty na konto Centrum Kultury w Błoniu

nr 33 1020 1055 0000 9102 0256 6719

(należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz rodzaj warsztatów)

Wpłaty należy dokonać do dnia 3 lipca 2022,

oraz wypełnić oświadczenie uczestnika warsztatów dotyczące uczulenia na alergeny!!!

do pobrania tutaj oswiadczenie-fabryka-czekolady;

i odesłanie na adres e-mail: sekretariat@centrumkultury.com.pl