warsztaty pisankarskie : Centrum Kultury w Błoniu

25 marca 2018

warsztaty pisankarskie

warsztaty-2018

Centrum Kultury w Błoniu zaprasza chętnych do wzięcia udziału w naszym corocznym kiermaszu wielkanocnym, który odbędzie się 25 marca (NIEDZIELA ) br., w godz. 11.00-16.00 w Błoniu, wewnątrz budynku CK, na poziomach -1; 0 i 1).
Zapraszamy wystawców z tradycyjnymi regionalnymi przysmakami oraz zdrową żywnością (wędlinami, serami, pieczywem, ciastami, słodyczami, przetworami) a także wytwórców rękodzieła ludowego i artystycznego tematycznie związanego z okresem wielkanocnym (pisanki, palmy, ceramika, szkło, wiklina, wyroby lniane, dekoracje stołu itp.)

Udział w kiermaszu jest bezpłatny.

KARTA DO POBRANIA: karta-zgloszenia-kiermasz-2018

Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy składać drogą e-mailową na adres:
i.sobkowicz@centrumkultury.com.pl
lub faxem: 22/752 63 16 do dnia 10.03.2018.

Organizator, ze względu na ograniczoną ilość miejsc oraz koncepcję ekspozycji wyrobów, zastrzega sobie (bez podania przyczyny) prawo wyboru wystawców oraz rozplanowania rozmieszczenia poszczególnych stoisk wystawienniczych.
Wystawcy zostaną powiadomieni o wynikach wyboru do dnia 15 marca 2018 r. drogą e-mailową.
Szczegółowe informacje : 22/752 63 00 lub 795 121 216