Ogłoszenie wyników internetowego konkursy recytatorskiego : Centrum Kultury w Błoniu

16 czerwca 2020

Ogłoszenie wyników internetowego konkursy recytatorskiego

p1150274p1150276Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tym tygodniu konkurs recytatorski został rozstrzygnięty. Zadanie to nie było łatwe tak, jak mogło się wydawać, ocena występów recytatorskich jest trudna, zwłaszcza, gdy dotyczy dzieci. W tym przypadku to właśnie przed dziećmi stało najtrudniejsze wyzwanie, wymagające oprócz nauczenia się wiersza na pamięć i przygotowania interpretacji aktorskiej – niezwykłej odwagi! Wszystkim dzielnym uczestnikom gratulujemy i dziękujemy! Jesteście wspaniałymi młodymi ludźmi, którzy nie boją się wyzwań! Dziękujemy serdecznie Wam, a także Waszym Rodzicom, którzy zechcieli nam pomóc nagrywając filmy z recytacjami i przesyłając je do Centrum Kultury w Błoniu.

I wreszcie przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Po burzliwych naradach w gronie pracowników Centrum Kultury w Błoniu, z uwagi na niewielką liczbę uczestników (9 osób w dwóch grupach wiekowych – w grupie młodszej 5 osób, w starszej 4) postanowiliśmy naszymi głosami wyróżnić dwie osoby – po jednej z dwóch grup wiekowych. Są to osoby, które zyskały najwięcej punktów – ich występy po prostu najbardziej się nam spodobały. W grupie starszej wyróżniony został Bartek (brawo!), a w młodszej Karolina (brawo! )
Natomiast Państwo swoimi głosami w grupie młodszej wyróżniliście szczególnie recytację Janka (242 łącznie z ❤️), a w grupie starszej najwięcej polubień zgromadziła recytacja Huberta (78 łącznie z ❤️)
Chcielibyśmy jednak podkreślić, że doceniamy pracę wszystkich uczestników i na każdego czeka torba z nagrodami! Wiadomo, że ze względu na panującą pandemię nie możemy Was wszystkich zaprosić na uroczyste rozdanie nagród. Jak je odebrać? Proponujemy odbierać nagrody po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym, tel. do sekretariatu Centrum Kultury w Błoniu 22 752 63 00. Zapraszamy po odbiór nagród już od dziś!