KONKURS RECYTATORSKI WARSZAWSKA „SYRENKA” – wyniki eliminacji gminnych. : Centrum Kultury w Błoniu

27 kwietnia 2021

KONKURS RECYTATORSKI WARSZAWSKA „SYRENKA” – wyniki eliminacji gminnych.

Była to już 44 edycja Konkursu zorganizowana przez Mazowiecki Instytut Kultury.

Niestety, w tym roku z uwagi na pandemię, po raz pierwszy Konkurs został przeprowadzony online. Jury po przesłuchaniu wszystkich recytatorów podjęło następujące decyzje:

W grupie najmłodszej nagrody otrzymali:

Dwa pierwsze miejsca przyznano: Tymoteuszowi Borysiowi z Przedszkola „Iskierka” w Bieniewicach oraz

Ninie Dutkiewicz ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach.

Drugie miejsce: Janowi Majchrzykowi ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach.

Trzecie miejsce : Tomaszowi Ziarno ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach.

Wyróżnienie dla Julii Łazowskiej ze Szkoły Podstawowej Kolumbus.

W grupie średniej wyróżniono następujących młodych aktorów:

Pierwsze miejsce przyznano Hubertowi Lipowskiemu ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach.

Dwa drugie miejsca: Angelice Bik ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach oraz

Miriam Wachowiak ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach.

W grupie zaś najstarszej nagrody przyznano:

Pierwsze miejsce: Idze Mielcarz ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach.

Trzecie miejsce: Kindze Olszak ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach.

Wyróżnienie: Gracjanowi Twarogowi ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach.

Osoby, które zajęły pierwsze miejsca w swych kategoriach wezmą udział w finałowych przesłuchaniach w Warszawie w Mazowieckim Instytucie Kultury w dniu 15 lub 16 maja 2021r.

Wszystkim uczestnikom oraz nagrodzonym serdecznie gratulujemy. O dacie wręczenia nagród poinformujemy drogą mailową lub telefoniczną.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „2021 44. KONKURSRECYTATORSK TATORSKI WARSZAWSKA SYREHKA Wyniki eliminacji gminnych!”