Nabór na szkolenie “Sieć na kulturę…” – kompetencje medialne : Centrum Kultury w Błoniu

13 maja 2021

Nabór na szkolenie “Sieć na kulturę…” – kompetencje medialne

Nabór na szkolenie “Sieć na kulturę…”

– kompetencje medialne

„SIEĆ NA KULTURĘ” – KOMPETENCJE MEDIALNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Rusza nabór do projektu “Sieć na kulturę…” – kompetencje medialne – online

Centrum Kultury w Błoniu uczestniczy w projekcie „Sieć na Kulturę” w podregionie warszawskim zachodnim, realizowanym przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

KOMPETENCJE MEDIALNE to zestaw umiejętności niezbędnych do funkcjonowania zarówno w szkole, jak i w sieci.

Chcesz, by Twoje dziecko odpowiedzialnie korzystało z internetu oraz z łatwością tworzyło prezentacje potrzebne do szkoły?
Dowie się, jak tworzyć prezentacje, posługiwać się programami tekstowymi i arkuszami kalkulacyjnymi. Pozna zawiłości netykiety, a także sposoby na prezentowanie się w sieci.
Nauczy się rozpoznawać nieprawdziwe treści i jak bezpiecznie korzystać z portali internetowych. A co najważniejsze, dowie się w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie podczas pracy przy komputerze.

Zgłoś je na do nas na warsztaty. Gwarantujemy naukę i świetną zabawę‼️

W ramach projektu zrealizujemy warsztaty online na temat kompetencji medialnych.
Czas trwania kursu: 31 x 45 min.
Prawdopodobny termin kursu lipiec – wrzesień  (spotkania 2 razy w tygodniu po 90 min).
Grupa wiekowa, maksymalnie 10 osobowe: 10-18 lat
Na zgłoszenia czekamy do 26 maja, liczba uczestników jest ograniczona ‼️
Udział jest bezpłatny.
Zadzwoń do nas i zapisz swoje dziecko.
Dokumenty należy wypełnić i przesłać scan na adres mailowy: m.ensztejn@centrumkultury.com.pl, a oryginały dostarczyć do nas do sekretariatu CK.
W razie pytań prosimy o kontakt:
kontakt: 22 752 63 09
e-mail: m.ensztejn@centrumkultury.com.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

Dokumenty do pobrania:
kompetencje-medialne